Valeria kraveskjorte hvit lin

kr 1.990,00

Det fine innsvingede snittet har Valeria felles med Indiaskjorten, og knappene er selvfølgelig plassert for å unngå sprik ved brystet. En litt smalere modell enn India, men likevel en modell som passer like godt i små som store størrelser.

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , , ,

Beskrivelse

100% lin

Vaskes på 40 grader. Den beste look´en får du ved å henge skjorten til tørk uten å stryke den før bruk!

Valeria skjorte

STØRRELSEIT40 (NO 34)IT 42 (NO 36)IT 44 (NO 38)IT 46 ( NO 40)IT 48 (NO 42)IT 50 (NO 44)IT 52 (NO 46)IT 54 (NO 48)
Byste9397101105111117123129
Midje84889296102108114120
Hofte99103107111117123129135
Overarm3334353637383940
Total lengde6869707172737475
Lengde arm56.557.558.559.560.561.562.563.5