Sofia kjole rosa ikat print

kr 2.900,00

NYHET!

Sofia lang er kjolen mange elsker å gjemme seg i! Generøs passform, flatterende stolpefront og hendige sidelommer.

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , ,

Beskrivelse

100% bomull
Vaskes på 40 grader og henges til tørk for avslappet look

Sofia kjole

STØRRELSESMLXL
Byste119131143155
Midje124136148160
Hofte128140152164
Overarm35394347
Total lengde122.5156.5128.5131.5
Lengde arm45.547.549.551.5