Sofia kjole lang blåmønstret

kr 2.900,00

Sofia er kjolen mange elsker å gjemme seg i! Generøs passform, flatterende stolpefront og hendige sidelommer.

100% bomull

Vaskes på 40 grader og henges til tørk for avslappet look 

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , ,

Sofia kjole

STØRRELSESMLXL
Byste119131143155
Midje124136148160
Hofte128140152164
Overarm35394347
Total lengde122.5126.5128.5131.5
Lengde arm45.547.549.551.5