Sofia kjole kort rødstripet lin

kr 2.700,00

Sofia kort er behagelig fra topp til tå! Lengde til rett over kneet. Generøs passform, flatterende stolpefront og hendige sidelommer.

100% lin

Vaskes på 40 grader og henges til tørk

 

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , ,

Sofia kjole kort

STØRRELSESMLXLXXL
Byste122128134140146
Midje128134140146152
Hofte134140146152158
Overarm3436384042
Total lengde101,5103104,5106107,5
Lengde arm4748495051