Sofia kjole blå stripete lin

kr 2.900,00

Sofia lang er kjolen mange elsker å gjemme seg i! Generøs passform, flatterende stolpefront og hendige sidelommer.

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , ,

Beskrivelse

100% lin

Vaskes på 40 grader. Den beste look´en får du ved å henge kjolen til tørk uten å stryke den før bruk!

Sofia kjole

STØRRELSESMLXL
Byste119131143155
Midje124136148160
Hofte128140152164
Overarm35394347
Total lengde122.5156.5128.5131.5
Lengde arm45.547.549.551.5