Sienna skjorte lyseblå

kr 1.990,00

Sienna skjortene har de samme gode egenskapene som India skjortene, men er i tillegg litt lenger. En veldig fin skjorte for de med litt høyde og gjerne litt hofter!

Avrundet nede, glatt bryst uten lommer, litt lenger stolpe med fire knapper.

Vær advart om at dette stoffet i sær er som en god gammeldags sutteklut.. mykere og mer behagelig blir det ikke!

 

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , , ,

Beskrivelse

100% bomull, børstet

Vaskes på 40 grader.

Sienna skjorte

STØRRELSEIT40 (NO 34)IT 42 (NO 36)IT 44 (NO 38)IT 46 ( NO 40)IT 48 (NO 42)IT 50 (NO 44)IT 52 (NO 46)IT 54 (NO 48)
Byste98.5102.5106.5110.5116.5122.5128.5134.5
Midje899397101107113119125
Hofte104108112116122128134140
Overarm31.532.533.534.536.537.538.539.5
Total lengde68.569.570.571.572.573.574.575.5
Lengde arm58.559.560.561.562.563.564.565.5