Sienna skjorte hvit mix

kr 1.990,00

Sienna er innsvinget i livet, har 4 knapper, ikke brystlomme og er avrundet nede med høye runde splitter.

Passer til både rette og kurvede kropper.

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , ,

Beskrivelse

40% lin / 60% bomull

Vaskes på 40 grader og henges til tørk for avslappet look. Bruk den, elsk den og gled deg til neste dags bruk!

Sienna skjorte

STØRRELSEIT40 (NO 34)IT 42 (NO 36)IT 44 (NO 38)IT 46 ( NO 40)IT 48 (NO 42)IT 50 (NO 44)IT 52 (NO 46)IT 54 (NO 48)
Byste98.5102.5106.5110.5116.5122.5128.5134.5
Midje899397101107113119125
Hofte104108112116122128134140
Overarm31.532.533.534.536.537.538.539.5
Total lengde68.569.570.571.572.573.574.575.5
Lengde arm58.559.560.561.562.563.564.565.5