Bestill innen 16. desember for å motta bestillingen din før jul.

Sienna skjorte grå/beige rutete børstet bomull

kr 1.990,00

Sienna er innsvinget i livet, har 4 knapper, ikke brystlomme og er avrundet nede med høye runde splitter.

Passer til både rette og kurvede kropper.

100% bomull, børstet

Vaskes på 40 grader.

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , , ,

Sienna skjorte

STØRRELSEIT40 (NO 34)IT 42 (NO 36)IT 44 (NO 38)IT 46 ( NO 40)IT 48 (NO 42)IT 50 (NO 44)IT 52 (NO 46)IT 54 (NO 48)
Byste98.5102.5106.5110.5116.5122.5128.5134.5
Midje899397101107113119125
Hofte104108112116122128134140
Overarm31.532.533.534.536.537.538.539.5
Total lengde68.569.570.571.572.573.574.575.5
Lengde arm58.559.560.561.562.563.564.565.5