Sienna skjorte bringebærrød lin

kr 1.990,00

Ikke alle gode ting må ta en slutt, heller ikke India skjorten som er vårt hjertebarn. Men den kan få hyggelig selskap! Velkommen Sienna, en forlengelse av India med alle de samme gode egenskapene, men likevel med en liten tvist.

Avrundet nede, glatt bryst uten lommer, litt lenger stolpe med fire knapper.

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , ,

Beskrivelse

100% lin

Vaskes på 40 grader. Den beste look´en får du ved å henge skjorten til tørk uten å stryke den før bruk

Sienna skjorte

STØRRELSEIT40 (NO 34)IT 42 (NO 36)IT 44 (NO 38)IT 46 ( NO 40)IT 48 (NO 42)IT 50 (NO 44)IT 52 (NO 46)IT 54 (NO 48)
Byste98.5102.5106.5110.5116.5122.5128.5134.5
Midje899397101107113119125
Hofte104108112116122128134140
Overarm31.532.533.534.536.537.538.539.5
Total lengde68.569.570.571.572.573.574.575.5
Lengde arm58.559.560.561.562.563.564.565.5