Sienna kjole isblå/lilla print

kr 2.700,00

Den korte versjonen av Sienna kjolen går til rett under kneet. Med avrundede splitter og sidelommer, blir dette den smaleste og mest feminine modellen av de lange kjolene våre.

Glatt bryst uten lommer, litt lenger stolpe med fire knapper.

100% bomull

Digitaltrykket i Italia

Vaskes på 40 grader og henges til tørk for den mest avslappede look´en.

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , , Stikkord:

Sienna kjole lang

STØRRELSEIT40 (NO 34)IT 42 (NO 36)IT 44 (NO 38)IT 46 ( NO 40)IT 48 (NO 42)IT 50 (NO 44)IT 52 (NO 46)IT 54 (NO 48)
Byste98,5102,5106,5110,5116,5122,5128,5134,5
Midje899397101107113119125
Hofte104108112116122128134140
Overarm31,532,533,534,535,536,537,538,5
Total lengde122,5124125,5127128,5130131,5133
Lengde arm58,559,560,561,562,563,564,565,5