Sienna kjole hvit lin

kr 2.700,00

Den korte versjonen av Sienna kjolen går til rett under kneet. Glatt bryst uten lommer, litt lenger stolpe med fire knapper. Lommer i siden.

100% lin

Vaskes på 40 grader og henges til tørk for den mest avslappede look´en.

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , , Stikkord:

Sienna kjole lang

STØRRELSEIT40 (NO 34)IT 42 (NO 36)IT 44 (NO 38)IT 46 ( NO 40)IT 48 (NO 42)IT 50 (NO 44)IT 52 (NO 46)IT 54 (NO 48)
Byste98,5102,5106,5110,5116,5122,5128,5134,5
Midje899397101107113119125
Hofte104108112116122128134140
Overarm31,532,533,534,535,536,537,538,5
Total lengde122,5124125,5127128,5130131,5133
Lengde arm58,559,560,561,562,563,564,565,5