Roberta skjorte lyseblå bomull

kr 1.990,00

Roberta er skjorten som har hengt med fra starten, og er elsket både til fritid og jobb. Innsvinget, med liten krave, liten mansjett og med knappene plassert slik at vi unngår den berømmelige og irriterende knappespriken ved brystet!

100% bomull

Vaskes på 40 grader

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , ,

Roberta skjorte

STØRRELSEIT40 (NO 34)IT 42 (NO 36)IT 44 (NO 38)IT 46 ( NO 40)IT 48 (NO 42)IT 50 (NO 44)IT 52 (NO 46)IT 54 (NO 48)
Byste9397101105111117123129
Midje84889296102108114120
Hofte99103107111117123129135
Overarm3334353637383940
Total lengde6869707172737475
Lengde arm56.557.558.559.560.561.562.563.5