Marinaio skjorte rutete børstet bomull

kr 2.100,00

Inspirert av fiskerne på kaia langs Amalfikysten, blir dette den mest «easy going» av alle skjortene våre. Romslig og litt lenger, gode avrundede splitter i siden, skjult stolpe med fem knapper, store mansjetter.

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , ,

Marinaio skjorte

STØRRELSEXSSMLXLXXLXXXL 
Byste102108114120126132138
Midje106112118124130136142
Hofte112118124130136142148
Overarm33353739414345
Total lengde81,583,084,586,087,589,090,5
Lengde arm55565758596061