Marinaio skjorte hvit twill

kr 2.100,00

Inspirert av fiskerne på kaia langs Amalfikysten, blir dette den mest «easy going» av alle skjortene våre. Romslig og litt lenger, gode avrundede splitter i siden, skjult stolpe med fem knapper, store mansjetter.

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , ,

Marinaio skjorte

STØRRELSEXSSMLXLXXLXXXL 
Byste102108114120126132138
Midje106112118124130136142
Hofte112118124130136142148
Overarm33353739414345
Total lengde81,583,084,586,087,589,090,5
Lengde arm55565758596061