Filippa skjorte hvit lin

kr 1.850,00

Filippa langermet er knappeløs, enkel i snittet, pent innsvinget og veldig feminin. Om du vil ha trekvart lange ermer uten mansjett, går du for denne.

100% lin

Vaskes på 40 grader og henges til tørk for den mest avslappede og hyggelige look´en.

 

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , ,

Filippa skjorte langermet

STØRRELSEIT40 (NO 34)IT 42 (NO 36)IT 44 (NO 38)IT 46 ( NO 40)IT 48 (NO 42)IT 50 (NO 44)IT 52 (NO 46)IT 54 (NO 48)
Byste8995101107113119125131
Midje80869298104110116122
Hofte9399105111117123129135
Overarm3031323334343637
Total lengde6768697071727374
Lengde arm50,551,552,553,554,555,556,557,5