Charlotte kjole isblå lin

kr 2.700,00

Charlotte kjolen er i samme snitt som Indiakjolen, men den har en trekvart lengde på ermene og har fått fastsydd lommer i siden. Knapper helt opp i stolpen. Glatt front uten brystlomme.

100% lin

Vaskes på 40 grader og henges til tørk for den mest avslappede look´en.

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , ,

Charlotte kjole

STØRRELSEIT40 (NO 34)IT 42 (NO 36)IT 44 (NO 38)IT 46 ( NO 40)IT 48 (NO 42)IT 50 (NO 44)IT 52 (NO 46)IT 54 (NO 48)
Byste9296100104110116122128
Midje86909498104110116122
Hofte96100104108114120126132
Overarm3134353637383940
Total lengde9899100101102103104105
Lengde arm48,54949,55050,55151,552