Carla skjorte mørkeblå print

kr 1.990,00

Carla er vår litt romsligere skjortemodell. Stolpefront med 3 knapper, uten brystlomme, liten mansjett og splitt nede.

Dette er skjorten for de som liker det litt ekstra løstsittende.

Passer alle kropper.

100% bomull digitaltrykket i Italia
Vaskes på 40 grader og henges til tørk

 

Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , ,

Carla skjorte

STØRRELSESMLXL
Byste102108114120
Midje113119125131
Hofte120126132138
Overarm32343638
Total lengde73737575
Lengde arm59596060